Google mówi że to szafka do wina.
Chłodziarka ma podział na czerwone i białe wino?
Białe schładzamy do 4-7C a czerwone utrzymujemy poniżej temperatury pokojowej.
Winicjusz Wronierski napisał:
Słabe chłodzenie.
Tzn że co? Strefa białego jest ciepła?
The rotation of the Earth really makes my day.
Możesz się ze mną nie zgadzać. Nie zawsze trzeba mieć rację.
ok, wino się nie chłodzi a to dlatego, że nie pracuje sprężarka, wyświetlany jest komunikat E2 i brak jest reakcji na polecenia z klawiatury lub wyłączenie z prądu. Co oznacza ten błąd ? Jak można odblokować powyższy stan.