Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Rozwiązano] Kiano SlimNote 10.1 sterowniki pod Windows 10 32bit.

02 Kwi 2018 18:54 4359 9
  • Poziom 8  
    Witam

Czy ktoś miałby sterowniki do tego ustrojstwa? Albo chociaż wie skąd je pobrać do Windows 10 32bit (grafika, dźwięk, czytnik kart, bateria itp).

Wszelka pomoc mile widziana.
  • Spec od komputerów
    Podaj identyfikatory urzadzen do ktorych brakuje sterownikow (pid i vid oraz ven i dev) z menadzera urzadzen.
  • Poziom 8  
    Większość udało mi się zainstalować po wrzuceniu sterowników platformy do procesora intel serii Z3000 ale dźwięku nie ma dalej.
    W szczegółach mam następująco:
    ACPI\VEN_8086&DEV_0F28&SUBSYS_80867270
    ACPI\80860F28
    *80860F28
    i wyświetla jako nieznane urządzenie. Dodam jeszcze że Windows update znajduje sterownik ale wyświetla informację że nie jest na tę platformę.
  • Poziom 8  
    Niestety pierwszy link nie działa, tzn. jest informacja iż witryna napotkała błąd, a po instalacji z drugiego linka urządzenie znikło po czym po restarcie komputera wskoczyło ale z kodem błędu 10.

Dodam jeszcze że w panelu sterowania w sekcji dźwięk nie ma urządzeń domyślnych poza steam bt.
  • Spec od komputerów
    "Nie ma" nie pisze sie razem, zapamietaj to sobie i nie rob wiecej tego bledu!
    Nic dziwnego, skoro nadal nie jest zainstalowane poprawnie.

Na stronie drp sa dwie wersje sterownika, sprawdziles obie?
  • Poziom 8  
    Tak pobrałem obie wersje poniższe:

Intel(R) Atom(TM)/Celeron(R)/Pentium(R) Processor Low Power Engine Audio - Host Bridge - 0F2810.1.1.18 (04.04.2016)

Intel SST Audio Device (WDM)604.10135.2747.11324 (12.01.2016)

Ale tylko w drugiej wersji są sterowniki audio
  • Poziom 8  
    Witam
    Po tygodniowej walce z infolinią kiano otrzymałem sterowniki do tego wynalazku, poniżej link do sterowników Kiano SlimNote 10.1 dla potrzebujących
    [url=]https://we.tl/3qODTfsBu1 [/url]

Temat uważam za zamknięty
  • Poziom 8  
    Witam
    Po tygodniowej walce z infolinią kiano otrzymałem sterowniki do tego wynalazku, poniżej link do sterowników Kiano SlimNote 10.1 dla potrzebujących
    [url=]https://we.tl/3qODTfsBu1 [/url]

Temat uważam za zamknięty

Dodano po 2 [minuty]:

Sterowniki powyżej