Witam,
mam problem ze że znalezieniem rozwiązania dotyczącego excela. Chcę rozpisać dietę/ kalkulator kaloryczny. W arkuszu 1 ma być rozpisana dieta podzielona na posiłki, godziny,itp. Drugi arkusz ma być bazą danych, tj będą tam produkty, np;
Oliwa 100g, 882kcal, b-0, t-99.6, ww- 0,2
Chciałbym żeby po wpisaniu nazwy produktu pobierało dane z arkusza 2, jednocześnie przeliczając wszystko po wpisaniu objętości. Czyli...wpisuje Oliwa, 30g - pobiera dane przeliczając je.
mam problem ze że znalezieniem rozwiązania dotyczącego excela. Chcę rozpisać dietę/ kalkulator kaloryczny. W arkuszu 1 ma być rozpisana dieta podzielona na posiłki, godziny,itp. Drugi arkusz ma być bazą danych, tj będą tam produkty, np;
Oliwa 100g, 882kcal, b-0, t-99.6, ww- 0,2
Chciałbym żeby po wpisaniu nazwy produktu pobierało dane z arkusza 2, jednocześnie przeliczając wszystko po wpisaniu objętości. Czyli...wpisuje Oliwa, 30g - pobiera dane przeliczając je.