logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Czy można wgrać soft z Nokia 6610i do Nokia 3120?

q_la 19 Sie 2005 23:25 1308 3
REKLAMA
  • #1 1748539
    q_la
    Poziom 11  
    Posty: 17
    Ocena: 1
    Witam

    Kupiłem niedawno telefon 3120 z uszkodzonym softem, i mam pytanie czy mzna do niej wgrać oprogramowanie z noki 6610i lub 6610, czy telefon niebędzie wariował ?? .Z góry serdeczne dzięki pozdrawiam
  • REKLAMA
  • Pomocny post
    #2 1748661
    Jurek220
    Poziom 31  
    Posty: 1365
    Pomógł: 157
    Ocena: 253
    Najlepiej wgrać soft od takiego modelu jak masz tylko z nowszą wersją,chyba że lubisz eksperymentować ja niepolecam.A nadmieniłeś czym to zamierzasz wrzucić do fona.
  • REKLAMA
  • Pomocny post
    #3 1749030
    jacek528
    Poziom 23  
    Posty: 565
    Pomógł: 56
    Ocena: 136
    Jeśli wgrasz do 3120 soft od Nokii 6610i lub też od 6610 to telefon się napewno nie uruchomi.
    Co do wypowiedzi Jurka220 też się nie zgodze.
    Nokia wprowadza nowy hardware i w przypadku kiedy masz 3120 z wersją 5,91 i wgrasz 6,01 to też telefon nie będzie pracował :)
    Wniosek jest prosty, jeśli masz soft poniżej lub równy z 5,91 to użyj właśnie tej wersji. Jeśli masz 6,01 to możesz wgrać tylko tą.
    Pozdrówka
  • Pomocny post
    #4 1749033
    tino2003
    Admin grupy GSM
    Posty: 23692
    Pomógł: 1971
    Ocena: 2085
    Nawet nie próbuj wgrywać innego softu, jedyna logiczna rada to wgraj najwyższy dostępny soft do tego modelu, bo nawet wgrywając soft z takiego modelu ale niższy można załatwić telefon a co dopiero od innego modelu.
    pozdr
REKLAMA