Witam
Kupiłem niedawno telefon 3120 z uszkodzonym softem, i mam pytanie czy mzna do niej wgrać oprogramowanie z noki 6610i lub 6610, czy telefon niebędzie wariował ?? .Z góry serdeczne dzięki pozdrawiam
Kupiłem niedawno telefon 3120 z uszkodzonym softem, i mam pytanie czy mzna do niej wgrać oprogramowanie z noki 6610i lub 6610, czy telefon niebędzie wariował ?? .Z góry serdeczne dzięki pozdrawiam