Mam mały problemik z radiem Marki Satellite muj tata kupił to radio ale po 2 latach urzytkowania coś się stało gdy włączył radio w samochodzie w głośnikach usłyszał tylko dziwne tykanie
Prubowałem coś z tym zrobić ale nie udało mi się.Pomużcie jak naprawić tą usterkę.Pomocy