logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Radio samochodowe Satellite - dziwne tykanie w głośnikach po 2 latach użytkowania

Pawel_bb 21 Sie 2005 13:54 908 1
REKLAMA
  • #1 1752055
    Pawel_bb
    Poziom 11  
    Posty: 31
    Ocena: 4
    Mam mały problemik z radiem Marki Satellite muj tata kupił to radio ale po 2 latach urzytkowania coś się stało gdy włączył radio w samochodzie w głośnikach usłyszał tylko dziwne tykanie :?: Prubowałem coś z tym zrobić ale nie udało mi się.Pomużcie jak naprawić tą usterkę.Pomocy
  • REKLAMA
  • Pomocny post
    #2 1753614
    SlaweK
    Poziom 43  
    Posty: 11964
    Pomógł: 917
    Ocena: 913
    I tak długo wytrzymało to chińskie badziewie. Uszkodzenia w nich są nieprzewidywalne, od żle przylutowanego procesora po urwane przewody połączeniowe a także przewodzący klajster którym kleją przewody by się nie urywały. Jeśli nie masz praktyki a znasz się trochę to naprawdę niezła szkoła ale myślę że szkoda czasu na naprawę.

    SławeK
REKLAMA