Witam
z góry thx ze zechcieli tu zajrzec.Mam problem moje radio w samochodize raz gra a raz niegra , tak jakby fala sie traciła ,czasami cos wskoczy i gra bardzo dobrze pojakimś czasie znowu tylko syczenie.Wypieniłem już przewody z anteny,okablowanie ,wzmiak antenowy i nieumiem dojsc do moglo by to byc.
z góry thx ze zechcieli tu zajrzec.Mam problem moje radio w samochodize raz gra a raz niegra , tak jakby fala sie traciła ,czasami cos wskoczy i gra bardzo dobrze pojakimś czasie znowu tylko syczenie.Wypieniłem już przewody z anteny,okablowanie ,wzmiak antenowy i nieumiem dojsc do moglo by to byc.