Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

nissan primera - centralny

21 Sie 2005 17:12 2510 7
  • Poziom 26  
    witam! czy ktos podpinal sie do centralnego zamka w nissanie Primera 94rok diesel? wiem ze sterowanie jest masa na dwóch przewodach w nowszych modelach a na forum wyczytalem ze trzeba zalozyc dodatkowy silownik do drzwi kierowcy!
    w tygodniu bede zakladal sterownik na pilota do oryginalnego centrala w tym aucie i chce byc przygotowany aby obylo sie bez niespodzianek
  • Poziom 26  
    możesz coś więcej napisać na ten temat? jeżeli jest oryginalny centralny zamek to po co dodatkowy siłownik? napewno musi być jakiś sposób na podłączenie alarmu lub sterownika?
  • Poziom 12  
    chodzi o to że w drzwiach kierowcy jest tylko stycznik podający impuls do modułu który zamyka reszte drzwi , a drzwi kierowcy zamykasz mechanicznie kluczykiem
  • Poziom 26  
    czyli mam rozumieć jest jakaś szansa podłączenia się do tych siłowników oryginalnych? do których przewodów to zrobić najlepiej i jak podłączyć ten siłownik w drzwiach kierowcy?
  • Pomocny post
    Poziom 14  
    Mam primere 93 i u mnie jest orginalny centralny w dżwiach kierowcy ,podłanczałem się tylko do kabli.
  • Poziom 26  
    jak sie podłączyłeś?? sterowanie masą czy plusem i jakie kolory? rozcinałeś przewody czy tylko dopiąłeś się?
  • Poziom 14  
    tylko się podpiołem sterowanie minusem ale nie na 100% zakładałem 3 lata temu.