Mam zapytanie. Mam telewizor bez wejścia Euro. Posiada tylko wejście antenowe i żadnych dodatkowych wejść typu Scart, Chinch. Proszę o wskazówki jak podłączyć ten dekoder. Czy prawidłowe jest podłączenie go do wejścia LNB B 13-17V 450mA sygnał kablem z anteny a nie do wejścia LNB A a wyjście tego dekodera RF OUT do telewizora?
Gdzie uzyskam wskazówki o instalacji anteny satelitarnej Wizja TV firmy Philips, tj. ustawienie: w jakim kierunku oraz prawidłowe podłączenie do dekodera. Za wskazówki serdeczne podziękowania.
Gdzie uzyskam wskazówki o instalacji anteny satelitarnej Wizja TV firmy Philips, tj. ustawienie: w jakim kierunku oraz prawidłowe podłączenie do dekodera. Za wskazówki serdeczne podziękowania.