Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Rozwiązano] Smart GPS 720 - Możliwość dodatkowego wykorzystania wyświetlacza

30 Maj 2018 14:38 909 3
  • Poziom 6  
    Pytanie do zorientowanych w temacie - czy jest możliwość wykorzystania wyświetlacza ( i systemu) nawigacji jako ekran kamery cofania. Posiadam samochód ,który tych udogodnień nie posiada ( navi i kamery) W prezencie otrzymałem właśnie taką nawigację,jest już po gwarancji więc przy okazji ewentualnej przeróbki jej nie utracę.Dodam tylko że sprzęt działa prawidłowo,nie miałem żadnych problemów.Jedynym mankamentem jest bateria,która się szybko rozladowuje jeśli nie podłączymy urządzenia do zasilania w aucie (20 min do 1 godz) Będę wdzięczny za podpowiedź Jednocześnie moderatora proszę o przekierowanie do właściwego działu bo nie jestem pewny czy dobrze wybralem
  • Pomocny post
    Poziom 30  
    Są wersje nawigacji z kamerą cofania z wbudowaną kartą przechwytywania wideo - chyba tak to można nazwać, oraz wejściem mini-jack. Zwykłe nawigacje są pozbawione tej funkcji więc nawet jakbyś dokupił kamerę od modelu obsługującego kamerę to nie miałbyś gdzie jej podłączyć, poza tym potrzebny jest sterownik i program który musi być wbudowany w system. Teoretycznie jeśli Twoja nawigacja ma BT lub Wifi i znalazłbyś kamerę np. Bluetooth lub Wifi + sterownik WinCE 6 mógłbyś zbudować sobie system w Platform Builderze i wykombinować jak podłączyć kamerę gdy wrzucasz wsteczny, ale uważam iż to się nie opłaca i lepiej kupić od razu wersję nawigacji z kamerą cofania. Nie wiem, szukaj - może są jakieś kamery cofania BT lub Wifi a może i USB ale nie wiem czy nawigacje na WinCE mają port USB obsługujący OTG.

Jak już znalazłbyś kamerę USB i twoja nawigacja obsługuje USB OTG to tutaj masz poradnik jak zbudować system WinCE 6 wraz ze sterownikiem i aplikacją:

How to Get USB Camera Working in WinCE 6.0 ARM Kit
  • Pomocny post
    Poziom 39  
    Jeżeli navi nie ma av-in to sobie daruj.
  • Poziom 6  
    Zarówno jedna jak i druga podpowiedź wyczerpują temat.Jest to bądź niemożliwe do realizacji lub wręcz nieopłacalne,chyba jednak się rozejrzę za kamerą + navi np. w lusterku.Pozostaje tylko dobrze wybrać żeby nie wozić się później z jakimś chińskim badziewiem. Pozdrawiam i dzięki