Witam w ten gorący dzień
Pojawił się u mnie problem z domoticzem, kiedyś postawiłem domoticza na raspbeery pi zero, działał do tej pory aż któryś z domowników złamał kartę pamięci w raspbeery(nie wiem jak), i postawiłem wszystko od początku.
postawiłem Raspbian lite, aktualizacja apt-get, i instalacja domoticza komendą
po instalacji, nie chciał się uruchomić błąd
a po komendzie
uruchomił się, lecz gdy zabrałem się za dodawanie czujników, i przełączników z esp, natknąłem się na problem którego nie moge znaleźć w internecie żeby ktoś coś podobnego miał(może źle szukam) więc proszę was o pomoc.
Problem dotyczy tego że gdy zaloguję się na domoticza przez stronę 192.168.#.###:8080 i ustawiam w przełączniku akcję żeby włączał GPIO to nie moge tego zapisać, klikam w zapisz i zero reakcji gdzie zmieniam język dodaje czujniki temperatury bez problemu.
jak na zdjęciu funkcja zapisz nie działa, przez co nie mogę sterować przekaźnikami....
Macie jakieś pomysły?
Pojawił się u mnie problem z domoticzem, kiedyś postawiłem domoticza na raspbeery pi zero, działał do tej pory aż któryś z domowników złamał kartę pamięci w raspbeery(nie wiem jak), i postawiłem wszystko od początku.
postawiłem Raspbian lite, aktualizacja apt-get, i instalacja domoticza komendą
curl -L install.domoticz.com | sudo bashpo instalacji, nie chciał się uruchomić błąd
libssl.so.1.0.0: cannot open shared object filea po komendzie
cd domoticz
./updatebetauruchomił się, lecz gdy zabrałem się za dodawanie czujników, i przełączników z esp, natknąłem się na problem którego nie moge znaleźć w internecie żeby ktoś coś podobnego miał(może źle szukam) więc proszę was o pomoc.
Problem dotyczy tego że gdy zaloguję się na domoticza przez stronę 192.168.#.###:8080 i ustawiam w przełączniku akcję żeby włączał GPIO to nie moge tego zapisać, klikam w zapisz i zero reakcji gdzie zmieniam język dodaje czujniki temperatury bez problemu.
jak na zdjęciu funkcja zapisz nie działa, przez co nie mogę sterować przekaźnikami....
Macie jakieś pomysły?