Witam. Mam problem z wejściem aux, znajduje się ono w schowku, ale jest taki problem, że na telefonie pokazuje mi się połączenie, a gdy chce włączyć muzykę to po prostu nie gra. Klikam dwa razy na cd aux i robię wszystko tak jak powinno być, a muzyka dalej nie gra. Wiecie co zrobić? Radio 6000cd. Jeszcze mam do tego problem z bluetooth ponieważ mam podłączony parrot i wgl, a gdy chce się do niego podłączyć wpisuje kod z instrukcji i znowu mnie wywala z bluetooth na telefonie, bo nie chce się sparowac...