logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Ford S-Max 2010: Brak dźwięku z AUX i błędy Bluetooth w radiu 6000CD

Em4rio 17 Cze 2018 10:09 3579 0
REKLAMA
  • #1 17280347
    Em4rio
    Poziom 1  
    Posty: 1
    Witam. Mam problem z wejściem aux, znajduje się ono w schowku, ale jest taki problem, że na telefonie pokazuje mi się połączenie, a gdy chce włączyć muzykę to po prostu nie gra. Klikam dwa razy na cd aux i robię wszystko tak jak powinno być, a muzyka dalej nie gra. Wiecie co zrobić? Radio 6000cd. Jeszcze mam do tego problem z bluetooth ponieważ mam podłączony parrot i wgl, a gdy chce się do niego podłączyć wpisuje kod z instrukcji i znowu mnie wywala z bluetooth na telefonie, bo nie chce się sparowac...
  • REKLAMA
REKLAMA