Witam, po wybraniu opcji prania i naciśnięciu Start pralka od razu kończy pranie. Programator oddany do serwisu, wgrany nowy soft, po zamontowaniu odpaliła i prała może 20 min i problem powrócił. Teraz w ogóle jest tak, że ustawię pranie a ona od razu pokazuje koniec prania. Gdzie szukać przyczyny? Pozdrawiam