Po uruchomieniu pojawia się logo IBM, następnie po kilku sekundach zgłasza błąd(bios niemiecki) o treści:
184 Kennzeichnung der bestandssteuerung nicht erkannt
Po chwili wchodzi w ustawienia biosu, sprawdziłem ustawienia, wygląda ok, napędy poprawnie wykryte, pamięć ,grafika, k. muzyczna itd..zidentyfikowane,ładowałem standardowe ustawienia, nie pomaga, co może oznaczać komunikat tego błędu...?
184 Kennzeichnung der bestandssteuerung nicht erkannt
Po chwili wchodzi w ustawienia biosu, sprawdziłem ustawienia, wygląda ok, napędy poprawnie wykryte, pamięć ,grafika, k. muzyczna itd..zidentyfikowane,ładowałem standardowe ustawienia, nie pomaga, co może oznaczać komunikat tego błędu...?