Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

"Natarczywy dziwny przypadek" w zakładce historii "Moja aktywność

04 Lip 2018 09:04 2010 6
  • Poziom 3  
    Witam,

Od pierwszego, dokładnego HARD resetowaniu i fabrycznemu przywróceniu telefonu borykam się z "natarczywym dziwnym przypadkiem" w aplikacji telefonu Mapy w zakładce historii "Moja aktywność Google" o niewiadomej nazwie aktywności "Interakcja z system operacyjnym z urządzenia..." o której przedstawiam w poniższym obrazku

Od 1 lipca wykonałem HARD reset i fabryczne przywrócenie telefonu na nowym założonym e-mailu w serwisie Google. 2 lipca w aplikacji telefonu Mapy w zakładce historii "Moja aktywność Google" pojawiła się "dziwna aktywność", która nie miała tego dnia żadnego miejsca wypadku. Dzisiaj z rana wykonałem ponownie HARD reset i fabryczne przywrócenie telefonu na drugim nowym założonym e-mailu w serwisie Google. Po przeglądaniu ponownie aplikacji Mapy i zakładki historii "Moja aktywność Google" pozostaję ślad po ostatnich aktywnościach z poprzedniego konta m.in. "Interakcje z system operacyjnym z urządzeniem..." - co moim zdaniem nie powinno mieć miejsca, jeżeli zostało założone drugie konto e-mail, to ten ślad jeszcze pozostał. Oprócz tego, gdy wielokrotnie czyszczę historię "Moja aktywność Google" niestety ślad historii, który poprzednio został usunięty nadal się odnawia. Nie rozumiem dlaczego po jednokrotnym lub wielokrotnym usunięciu historia nadal się powtarza w zakładce "Moja aktywność Google".... Bardzo zniesmacza mnie to. Na końcu chciałbym dodać czy HARD reset i przywrócenie fabryczne może wpływać to na interakcję urządzenia? Proszę o pomoc.

Kolejnym problemem jest pojedyncze usunięcie aktywności. Pojawia się komunikat poniżej zaznaczono na czerwono.

Pokazuję mi się ścieżka "Undefined parameter - bundleDate" - jest to dla mnie nieznana ścieżka i pierwszy raz spotykam się z taką nieprawidłością. Wcześniej jeszcze przed HARD resetem i przywróceniem telefonu do ustawień fabrycznych w czasie robienia porządków w telefonie przypadkiem usunąłem jeden składnik systemowy, który "raczej" był ważny dla funkcjonowania telefonu a przed resetem i przywróceniem do ustawień fabrycznych zauważyłem, że przy pojedynczym usuwaniu historii problem się powtarza. I moje pytanie brzmi. Czy usunięcie przypadkowo tego jednego składnika w telefonie może spowodować taki problem z funkcjonowaniem telefonu? Czy po przywróceniu telefonu do ustawień fabrycznych wszystkie składniki powracają. nawet jeżeli jeden został utracony? Bardzo prosiłbym o wyczerpującą pomoc. Z góry w tej kwestii będę bardzo wdzięczny!!!

Dodano po 12 [godziny] 19 [minuty]:

Czy ktoś jest w stanie pomóc w tej sprawie. Bardzo będę wdzięczny. Jest to dla mnie ważna sprawa!!!
  • Poziom 3  
    Temat nadal aktualny proszę o pomoc.
  • Poziom 36  
    Proponował bym zgłoszenie sytuacji do supportu Huawei, np poprzez aplikację HiCare. Też korzystam z opcji zapisu aktywności tak aplikacji, jak i lokalizacji w tel Huawei, jednak ani razu nie spotkałem się z takim przypadkiem, jak Twój. Czy bootloader był odblokowywany?
  • Poziom 3  
    Odpowiadając na Pana pytanie ciężko mi powiedzieć czy bootloader był odblokowany. Nie znam się za bardzo na tym. Dodam tylko, że jestem nowym i pierwszym użytkownikiem telefonu Huawei, więc nie za bardzo orientuję się o działanie tego telefonu. Od tamtego czasu wykonałem kilkadziesiąt razy HARD resetowanie i przywrócenie telefonu do ustawień fabrycznych i cały czas problem istnieje. Jestem zmęczony tym, że tak się dzieje. Po tej czynności i ustawienia telefonu do normalnej pracy sprawdzam historię "Moja aktywność Google" w ustawieniach aplikacji "Mapy" i problem się powtarza. Historia jest zapamiętywania - pomimo wielokrotnego resetowania i przywrócenia telefonu do ustawień fabrycznych. W czasie sprawdzania historii "Moja aktywność Google" pojawia się między innymi problem wymieniony powyżej "Interakcja urządzenia z systemem operacyjnym Huawei P10 Plus" oraz pojawiania każdej czynności wykonywanej w telefonie jak zostawienia śladu po każdej uruchomionej aplikacji lub jakiś plików systemowych (np. huawei.com.android.launcher, huawei.hidisk.com, itp.,itd.), które automatycznie zapisują się w tejże historii, a każda usunięty ślad historii kończy się dziwną nazwą, którą otoczyłem w czerwonej ramce. Każdy usunięty ślad, niezależnie czy po HARD resecie i fabrycznym przywróceniem telefonu czy po pojedynczym usunięciu każdego śladu - ślad, który został usunięty momentalnie się powtarza. Bardzo męczy mnie ten powtarzający problem. Chciałbym mieć już to z głowy. Tym bardziej, że schludne i czyste prowadzenie telefonu w tym problem jest dla mnie bardzo ważna. Z góry bardzo dziękowałbym o każdą pomoc...
  • Poziom 36  
    Przede wszystkim historię google samą w sobie, nie usuwa się w telefonie, a na stronie google ;) Co do pozostałości plików, próbowałeś używać wbudowanej funkcji oczyszczania, z poziomu konserwacji urządzenia?
  • Poziom 3  
    beo napisał:
    Co do pozostałości plików, próbowałeś używać wbudowanej funkcji oczyszczania, z poziomu konserwacji urządzenia?

Chodzi o antywirus jaki jest automatyczny zainstalowany w telefonie...? Jasne, jak najbardziej, jednak niewiele mi to dało. Nadal pozostałości zostały w historii "Moja aktywność Google" typu aktywności z Androida i to uporczywa Interakcja urządzenia z systemem operacyjnym, której nie mogę się za nic jej pozbyć. Męczy mnie to. Chciałbym pozbyć się tego raz na zawsze, a wszystkie składniki z androida, które pozostają w historii w "Moja aktywność Google" jakoś ukryć, albo usunąć tak, by już one się nie pozostały. Już nie mam pomysłu co robić z tym dalej...
  • Poziom 3  
    Temat nadal aktualny. Pomoc w zniwelowaniu problem jest dla mnie niezbędna...