Witam,
Problem jest ze spłuczką podtynkowa. Delikatnie cieknie - słychać lekki plusk wody i widać delikatny ruch tafli - widać to też po charakterystycznym szlaczku z kamienia. Urządzenie w zasadzie nowe, w kupionym mieszkaniu po remoncie. Zdjąłem przełącznik i wygląda to jak w załączniku.
2 pokrętła? Chociaż nie wiem czy to nawet są pokrętła. Idzie coś tam wyregulować czy bez speca się nie obejdzie? Bo o ile zwykłą spłuczkę wyregulować umiem to tu wszystko pochowane...
Problem jest ze spłuczką podtynkowa. Delikatnie cieknie - słychać lekki plusk wody i widać delikatny ruch tafli - widać to też po charakterystycznym szlaczku z kamienia. Urządzenie w zasadzie nowe, w kupionym mieszkaniu po remoncie. Zdjąłem przełącznik i wygląda to jak w załączniku.
2 pokrętła? Chociaż nie wiem czy to nawet są pokrętła. Idzie coś tam wyregulować czy bez speca się nie obejdzie? Bo o ile zwykłą spłuczkę wyregulować umiem to tu wszystko pochowane...