Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Cieknąca spłuczka podtynkowa

03 Lip 2018 22:35 10443 2
  • Poziom 2  
    Witam,

Problem jest ze spłuczką podtynkowa. Delikatnie cieknie - słychać lekki plusk wody i widać delikatny ruch tafli - widać to też po charakterystycznym szlaczku z kamienia. Urządzenie w zasadzie nowe, w kupionym mieszkaniu po remoncie. Zdjąłem przełącznik i wygląda to jak w załączniku.Cieknąca spłuczka podtynkowa
    2 pokrętła? Chociaż nie wiem czy to nawet są pokrętła. Idzie coś tam wyregulować czy bez speca się nie obejdzie? Bo o ile zwykłą spłuczkę wyregulować umiem to tu wszystko pochowane...
  • Poziom 35  
    Witam.Trzeba zdemontowac zawor spustowy ,by sie przekonac jaki stan uszczelek ewentualnie wymienic na pewno jest jakis producent tego zestawu podtynkowego.Upewnij sie ze zawor napelniajacy w 100 % zamyka doplyw wody.Na plastykowym deklu zaslaniajacym prostokatny duzy otwor powinny znajdowac sie istotne informacje montazowe.Nie powiem jak zdemontowac np.zawor spustowy bo nic nie napisales jaki to producent,nazwa zestawu ,typ,model

Dodano po 5 [minuty]:

Witam.Trzeba zdemontowac zawor spustowy ,by sie przekonac jaki stan uszczelek ewentualnie wymienic na pewno jest jakis producent tego zestawu podtynkowego.Upewnij sie ze zawor napelniajacy w 100 % zamyka doplyw wody.Na plastykowym deklu zaslaniajacym prostokatny duzy otwor powinny znajdowac sie istotne informacje montazowe.Nie powiem jak zdemontowac np.zawor spustowy bo nic nie napisales jaki to producent,nazwa zestawu ,typ,model.
    Odkrec te 4 sruby trzymajacy przedni panel,a te dwa elementy to popychacze do wyboru ilosci wody
  • Poziom 2  
    Te dwa elementy to są popychacze to wiem, chodziło mi o te okrągłe ze strzałką ku górze.

Na przycisku było napisane Cersanit, natomiast na naklejce na foto widnieje model SP0-340 co by sugerowało KKPol wg. Google.