Witam. Mam pytanie. Mianowicie chcę się dowiedzieć czy Funbox 2.0 może pracować jako access point? Chciałbym go podłączyć do swojego routera. I tu pojawia się pojawia kolejne pytanie, czy jeżeli Funbox 2.0 może pracować w trybie Bridge Lan (domyślam się że to to samo co access point?) to, czy w FunBox'sie wystarczy ustawić statyczne ip i wyłączyć DHCP?