Witam,posiadam pojazd(glebogryzarka) z silnikiem lombardini LA300.Problem z tym że to coś pali ok3l/godz.,świeca czarna,strzela z tłumika i gaśnie .Zmieniłem gaźnik o podobnych parametrach(ok 8km )od kosiarki chyba z silnikiem briggsa -nowy,bo stary nie reagował na ustawienia.Ale problem dalej jest -gdzie szukać przyczyny ? Wrzuciłem fotki starego i nowego gaźnika