Trochę poczytałem i wszystko wskazuje na grzałkę, sprawdziłem nawet jak ją zdemontować i chciałbym zapytać : jak ją sprawdzić, czy rzeczywiście jest uszkodzona, czy da się ją naprawić, czy już nie marnować czasu i kupić nową?
Grzałki się nie naprawia. W razie jej uszkodzenia wymienia się na nową.
Miernikiem sprawdź czy jest przejście między pinem 1 a 2. Między pinem 2 a 3 możesz sprawdzić czy grzałka nie ma przebcia. Jeśli grzałka ok to moze nie być styku na złączce przy grzałce lub na module (ewentualnie ułamane kable)