Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Rozwiązano] Opel Vivaro 02r 1.9 cdti - Brak zasilania radia i lusterek

Vivo77 04 Sie 2018 18:43 654 5
  • #1 04 Sie 2018 18:43
    Vivo77
    Poziom 3  

Koledzy mam problem. Otóż padł mi akumulator Opel Vivaro 1.9 cdti 101km 2002 rok naladowałem oczywiscie radio woła kod i nie moge go wpisać bo mam "funkcje skandynawską" i radio wlącza mi się automatycznie po przekreceniu zaplonu . Zaczołem bawić się bezpiecznikiem od radia i kurka stało się coś bo niemam zasilania radia zegara nad radiem i regulacjo lusterek. Jest zasilanie podnoszenia szyb a to było na jednym bezpieczniku . Przekaznik od szyb znalazłem pod kierownicą. Wyzej był taki sam podmieniłem ale efekt taki sam czyżby do lusterek i radia jest inny przekaznik ?? Jak tak to oriętuje się ktoś gdzie? Z gory dziekuje za kazdą podpowiedź pozdrawiam!

0 5
  • Pomocny post
    #2 05 Sie 2018 08:46
    genek1000
    Poziom 30  

Co ma wspólnego włączanie się radia automatycznie po przekręceniu kluczyka z wpisaniem kodu do radia :?: :?: :?: :?: :?:
    Sprawdź bezpieczniki F2 wg załącznika.

0
  • #3 05 Sie 2018 16:53
    Vivo77
    Poziom 3  

..........żeby wpisać kod do radia CDR 2005 jakie jest w vivaro trzeba mieć wyłączone radio o wcisnąć dwa guziki naraz itd. Dlatego zaczołem bawić się bezpiecznikiem od radia. Bezpiecznik nr 24. Dzięki kolego 👍 te bezpieczniki to mam juz rozgryzoone. Potrzebowałbym podpowiedzi w kierunku przekazników który odpowiada za zegar nad radiem radio i regulacje lusterek. Znalazłem przekazniki jeszcze pod maską pod zbiornikiem wyrownawczym ale nie wiem od czego one są. DOpel Vivaro 02r 1.9 cdti - Brak zasilania radia i lusterek

1
  • Pomocny post
    #4 05 Sie 2018 22:04
    genek1000
    Poziom 30  

Vivo77 napisał:
    Dlatego zaczołem bawić się bezpiecznikiem od radia. Bezpiecznik nr 24. Dzięki kolego 👍 te bezpieczniki to mam juz rozgryzoone.

Przecież pisałem bezpiecznik F2 a nie 24
    Vivo77 napisał:
    Potrzebowałbym podpowiedzi w kierunku przekaźników który odpowiada za zegar nad radiem radio i regulacje lusterek

nie ma żadnego przekaźnika

0
  • #5 07 Sie 2018 13:18
    Vivo77
    Poziom 3  

Genek .................jesteś gość!!! Wyobraz sobie ze ja tego bezpiecznika f2 nie miałem wsadzonego . Jak zaczołem szukać rozwiazania wpisania tego kodu do radia to zaczołem wyciągać te bezpieczniki jak poparzony i w tym amoku pewnie go wyciągnołem i nie wsadziłem z powrotem. Jak pisałeś o tym bezp. to mysle sobie ja nie mam takiego bezp. bo mam puste miejsce jak poswieciłem latarką to zobaczyłem blaszki i oświeciło i mnie 😂 DZIEKI bo bym tkwił cały czas w błedzie.

0
  • #6 05 Sty 2019 19:03
    Vivo77
    Poziom 3  

Pomógł forumowicz dał wskazowki i zalapałem oco chodzi.

0