Witam.
Mam problem z lodówką, zauważyłem ostatnio, że lodówka się nie wyłącza, więc samodzielnie wymieniłem termostat, lecz po wymianie termostatu dalej jest problem z wyłączaniem ponieważ ciągle jest tak samo. Oraz mam problem z tym, że (kompletnie się nie znam na pralkach, lodówkach itd a termostat wymieniałem za pomocą Youtube oraz innych serwisów) na dole za lodówką (załącznik 2) rura czy co to jest, jest cala zamrożona, nie mam pojęcia o co chodzi oraz lodówka brzęczy nonstop, nie dostrzegłem takich dźwięków wcześniej. Dokładny model lodówki nie znam, lecz wklejam w załączniku 1 zdjęcie z tyłu lodówki z naklejki. Jeśli jest ktoś wyrozumiały i potrafi mi w logiczny sposób wytłumaczyć jak to naprawić bądź czy lodówka jest już do zezłomowania, to będę bardzo wdzięczny. Środek lodówki również jest w załącznikach.



Mam problem z lodówką, zauważyłem ostatnio, że lodówka się nie wyłącza, więc samodzielnie wymieniłem termostat, lecz po wymianie termostatu dalej jest problem z wyłączaniem ponieważ ciągle jest tak samo. Oraz mam problem z tym, że (kompletnie się nie znam na pralkach, lodówkach itd a termostat wymieniałem za pomocą Youtube oraz innych serwisów) na dole za lodówką (załącznik 2) rura czy co to jest, jest cala zamrożona, nie mam pojęcia o co chodzi oraz lodówka brzęczy nonstop, nie dostrzegłem takich dźwięków wcześniej. Dokładny model lodówki nie znam, lecz wklejam w załączniku 1 zdjęcie z tyłu lodówki z naklejki. Jeśli jest ktoś wyrozumiały i potrafi mi w logiczny sposób wytłumaczyć jak to naprawić bądź czy lodówka jest już do zezłomowania, to będę bardzo wdzięczny. Środek lodówki również jest w załącznikach.