Witam
Proszę o pomoc.
System Windows 7 dzieją się dziwne rzeczy to znaczy jak wchodzę w przeglądarkę firefox na dowolna stronę to wywala mi komunikat serwer proxy odrzuca połączenia w chrome wywala brak internetu natomiast program pocztowy Mozilla Thunderbird działa pingi do stron internetowych też idą.
Przy włączeniu wywala jeszcze taki błąd.
Skanowałem system esetem i kasperskim oraz adwcleaner akle nic nie znalazły poważnego.
Nie wiem w czym problem.
Dołączam logi z OTL i FRST
Proszę o pomoc.
System Windows 7 dzieją się dziwne rzeczy to znaczy jak wchodzę w przeglądarkę firefox na dowolna stronę to wywala mi komunikat serwer proxy odrzuca połączenia w chrome wywala brak internetu natomiast program pocztowy Mozilla Thunderbird działa pingi do stron internetowych też idą.
Przy włączeniu wywala jeszcze taki błąd.
Skanowałem system esetem i kasperskim oraz adwcleaner akle nic nie znalazły poważnego.
Nie wiem w czym problem.
Dołączam logi z OTL i FRST