Witam
Mam nokie 3200 po locie z 6 pietra na kostke brukowa i w sumie udalo mi sie go postawic ale po wpisaniu pinu wyswietla mi napis SIM nieważna przy probie laczenia z numerem alarmowym normalnie sie laczy, czy moze to byc wina UEM-a?? prosze o jakies sugestie pozdrawiam
Mam nokie 3200 po locie z 6 pietra na kostke brukowa i w sumie udalo mi sie go postawic ale po wpisaniu pinu wyswietla mi napis SIM nieważna przy probie laczenia z numerem alarmowym normalnie sie laczy, czy moze to byc wina UEM-a?? prosze o jakies sugestie pozdrawiam