Witam
Mam taki problem z nokią 3200. Jest po zamoczeniu włącza się ale po paru sekundach wyświetlacz robi się niebieski i niemożna jej wyłączyć. Drugi problem to taki że nie widzi karty sim.
Soft wgrałem pare razy była myta z 10 razy w myjce i nic. Wygrzana hotem i żadnej poprawy. Co z nią dalej robić?
Mam taki problem z nokią 3200. Jest po zamoczeniu włącza się ale po paru sekundach wyświetlacz robi się niebieski i niemożna jej wyłączyć. Drugi problem to taki że nie widzi karty sim.
Soft wgrałem pare razy była myta z 10 razy w myjce i nic. Wygrzana hotem i żadnej poprawy. Co z nią dalej robić?