logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Nokia 3200 po zamoczeniu - niebieski ekran i brak wykrywania karty SIM

rpk 12 Wrz 2005 16:41 1175 2
REKLAMA
  • #1 1812166
    rpk
    Poziom 26  
    Posty: 1234
    Pomógł: 25
    Ocena: 18
    Witam
    Mam taki problem z nokią 3200. Jest po zamoczeniu włącza się ale po paru sekundach wyświetlacz robi się niebieski i niemożna jej wyłączyć. Drugi problem to taki że nie widzi karty sim.
    Soft wgrałem pare razy była myta z 10 razy w myjce i nic. Wygrzana hotem i żadnej poprawy. Co z nią dalej robić?
  • REKLAMA
  • #2 1813619
    ftb
    Poziom 35  
    Posty: 2217
    Pomógł: 315
    Ocena: 100
    wpierw uruchom LCD by widzeć co sie dzieje(rys) a ze karty nie widzi to standart po zalaniu - R388 pasuje prawie z każdej DC4.Troche niepokojace jest to że sie nie wyłącza..bo powinien ale to zobaczysz potem.

    pozdrawiam...ftb
    Załączniki:
    • 3200_lcd.jpg (435.07 KB) Musisz być zalogowany, aby pobrać ten załącznik.
  • #3 1817015
    rpk
    Poziom 26  
    Posty: 1234
    Pomógł: 25
    Ocena: 18
    Chyba się troszke niezrozumieliśmy. Lcd jest sprawne tz. włączam telefon mam napis insert sim card i przez pare sekund moge wszystko włączać a po paru sekundach ekran robi się niebieski i fonik na nic niereaguje. Efekt taki jak contakt servis tylko bez napisu. Jeszcze jedno który to element r388 bo przeglądam serwisówke i niemoge go zlokalizować?
REKLAMA