logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Jak nagrywać z Euro złącza w Thomson VTH6320 bez instrukcji?

Janusz Grybel 27 Sie 2005 20:33 1302 1
REKLAMA
  • #1 1769645
    Janusz Grybel
    Poziom 11  
    Posty: 23
    Pomógł: 2
    Stałem sie posiadaczem videa Thomson VTH6320. Nie posiadam instrukcji obsługi .Moje pytanie odnośnie tego widea brzmi: czy jest możliwość zapisu obrazu podawanego na euro złącze albo na cinche które znajdują się z przodu, bo w rzaden sposób niemoge go do tego zmusić!! Zapis obrazu z tunera znajdującego sie wewnątrz magnetowidu jest bezproblemowy ale zależy mi na tym żeby była możliwość zapisu z eurozłącza??
  • REKLAMA
  • #2 1773128
    ftb
    Poziom 35  
    Posty: 2217
    Pomógł: 315
    Ocena: 100
    nie wiem jak tam jest ale jeśli nie ma jakiegoś zewnętrznego przełączania to może w pilocie jest możliwość ustawienia magnetowidu w tryb AV.Tak jest np w sonym gdzie tylko pilotem ustawić mozna na wyświetlaczu AV i wtedy jest czynne euro..
REKLAMA