Stałem sie posiadaczem videa Thomson VTH6320. Nie posiadam instrukcji obsługi .Moje pytanie odnośnie tego widea brzmi: czy jest możliwość zapisu obrazu podawanego na euro złącze albo na cinche które znajdują się z przodu, bo w rzaden sposób niemoge go do tego zmusić!! Zapis obrazu z tunera znajdującego sie wewnątrz magnetowidu jest bezproblemowy ale zależy mi na tym żeby była możliwość zapisu z eurozłącza??