Kamera Sony. Wyjście audio/video poprzez mini jack zakończony chinchami: białym, żółtym i czerwonym.To podłaczone do przejściówki Euro.Podłaczone do TV działa odtwarzając na ekranie wszystko co w kamerze.Problem powstaje gdy chce się nagrać na VCR.Podłaczyłem ten zestaw do Euro magnetowidu. Brak reakcji. Zmieniłem przejściówkę na regulowaną INPUT/OUTPUT. W jednej i drugiej pozycji - brak reakcji. Kiedyś nagrywałem na VCR z tej kamery porzez TV z dwoma Euro.Kamera była podłączona do jednego Euro a VCR do drugiego i nagrywało. Taraz mam TV z jednym Euro. Jak wobez tego nagrać film?