logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Jak nagrać z kamery Sony na VCR LG AC208P przez Eurozłącze?

WojRz 30 Mar 2006 09:25 933 4
REKLAMA
  • #1 2473933
    WojRz
    Poziom 13  
    Posty: 132
    Pomógł: 3
    Ocena: 15
    Kamera Sony. Wyjście audio/video poprzez mini jack zakończony chinchami: białym, żółtym i czerwonym.To podłaczone do przejściówki Euro.Podłaczone do TV działa odtwarzając na ekranie wszystko co w kamerze.Problem powstaje gdy chce się nagrać na VCR.Podłaczyłem ten zestaw do Euro magnetowidu. Brak reakcji. Zmieniłem przejściówkę na regulowaną INPUT/OUTPUT. W jednej i drugiej pozycji - brak reakcji. Kiedyś nagrywałem na VCR z tej kamery porzez TV z dwoma Euro.Kamera była podłączona do jednego Euro a VCR do drugiego i nagrywało. Taraz mam TV z jednym Euro. Jak wobez tego nagrać film?
  • REKLAMA
  • #2 2473977
    red queen
    Poziom 12  
    Posty: 48
    Pomógł: 2
    Ocena: 2
    a ile i jakie ma ma vcr wyjścia czincze czy szczotkę?
    podłącz pod video włącz av , natv znajdż kanał wideo przeważnie 32kanał
  • REKLAMA
  • #3 2473978
    maryann
    Poziom 37  
    Posty: 5404
    Pomógł: 342
    Ocena: 337
    Jaki to VCR? Przełącz go na AV lub E !
  • REKLAMA
  • #4 2473987
    Gregor55
    Poziom 17  
    Posty: 121
    Pomógł: 23
    Ocena: 13
    Jeżeli ten zestaw kabli podłączony do TV działał poprawnie to przyczyna leży w magnetowidzie. Może nie wybrałeś przed zapisem źródła sygnału AUX.
  • #5 2475015
    WojRz
    Poziom 13  
    Posty: 132
    Pomógł: 3
    Ocena: 15
    Magnetowid LG AC208P.

    Dodano po 4 [godziny] 13 [minuty]:

    Wszystko ok. Przerwa we wtyku euro. temat zamknięty
REKLAMA