Witajcie. Mam problem z ERP Optima, poszukiwania rozwiązania w internecie niestety nie przyniosły pozytywnych skutków. Czy ktoś mógłby mi pomóc z tym ustrojstwem? Jest mi to potrzebne do firmy, na jutro mam termin żeby wstępnie się z tym oprogramowaniem zapoznać, niestety nie mam możliwości zainstalowania owego programu. Reasumując: pobrałem kilka baz danych, w większości otrzymuję komunikat o braku minimalnych wymagań (w zw. z wersją systemu). Poniżej załączam komunikat z instalatora oraz moje specyfikacje systemu. Proszę o pomoc!
Aby zobaczyć materiał na tym forum musisz być zalogowany
Aby zobaczyć materiał na tym forum musisz być zalogowany
Z góry serdecznie dziękuję.
PS. Jeżeli post znajduje się w niewłaściwym dziale to proszę Moderację o przeniesienie do prawidłowego działu tegoż zacnego forum 8)
Aby zobaczyć materiał na tym forum musisz być zalogowany
Aby zobaczyć materiał na tym forum musisz być zalogowany
Z góry serdecznie dziękuję.
PS. Jeżeli post znajduje się w niewłaściwym dziale to proszę Moderację o przeniesienie do prawidłowego działu tegoż zacnego forum 8)