Witam serdecznie
Mam pytanko czy przepustnica sterowana elektronicznie po demontażu powinna być lekko uchylona czy całkowicie zamknięta. Ta wmoim scenicu jest lekko uchylona i nie wiem czy to jest normalne. Jak demontowałem w clio2 tam była zamknięta.
Proszę o pomoc
Mam pytanko czy przepustnica sterowana elektronicznie po demontażu powinna być lekko uchylona czy całkowicie zamknięta. Ta wmoim scenicu jest lekko uchylona i nie wiem czy to jest normalne. Jak demontowałem w clio2 tam była zamknięta.
Proszę o pomoc