Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Problem z padem logitech f710 - Pad logitech f710 zmieniona oś Y w demie fify 19

simijimmy 15 Sep 2018 12:28 5109 9
    simijimmy
    Level 5  
    Pad logitech f710 nie działa prawidłowo w demie fify19. Problemem jest to że analogi przesunięte górę powodują ruch w dół i odwrotnie. W poprzednich fifach pad działa normalnie więc to prawdopodobnie problem z ustawieniami gry a nie pada ale nie umiem sobie z tym poradzić i prosze o pomoc.
    Ramiro Roberto
    Level 14  
    Najpierw sprawdź czy analogi działają prawidłowo, w tym celu uruchom program konfiguracyjny gamepada.
    Na czym polega problem z konfiguracją kontrolera w grze? Nie możesz znaleźć tam takiej opcji, czy coś innego?
    simijimmy
    Level 5  
    Ramiro Roberto wrote:
    Najpierw sprawdź czy analogi działają prawidłowo, w tym celu uruchom program konfiguracyjny gamepada.
    Na czym polega problem z konfiguracją kontrolera w grze? Nie możesz znaleźć tam takiej opcji, czy coś innego?

Analogi działają prawidłowo ponieważ i w poprzednich fifach i w programie do konfiguracji działają jak powinny problem z konfiguracją w grze polega na tym że tak owej brak...jedynie gotowe zestawy ustawień sterowania ręcznej konfiguracji nie ma albo mi o tym nie wiadomo
    daminek1234
    Level 25  
    Odwrócenie osi pionowej w opcjach.
    simijimmy
    Level 5  
    daminek1234 wrote:
    Odwrócenie osi pionowej w opcjach.

Gdybym wiedział gdzie znajdę taką opcje to pewnie bym to zrobił
    dusiajanuary
    Level 7  
    hej, ten samem problem ale rozwiazany, mysle ze uciesze niemałą rzeszę posiadaczy f710;)
    na środku u góry trzeba przełączyć tryb d -> x
    nie robic w trakcie gry tylko przed uruchomieniem
    u mnie zadzialalo jak reka odjął
    pkrmistrz
    Level 2  
    dusiajanuary wrote:
    hej, ten samem problem ale rozwiazany, mysle ze uciesze niemałą rzeszę posiadaczy f710;)

Mam ten sam problem z odwrocona osia Y, alepo przełączeniu d>x nie widzi kontrolera. Ma ktos moze jakies pomysly jak uporać się z tym problemem?
    pekirahu
    Level 1  
    Zainstalowalem emulator xbox i przelaczylem na X i dziala :)
    pkrmistrz
    Level 2  
    pkrmistrz wrote:
    dusiajanuary wrote:

Mam ten sam problem z odwrocona osia Y, alepo przełączeniu d>x nie widzi kontrolera. Ma ktos moze jakies pomysly jak uporać się z tym problemem?

Poradzilem sobie z problemem nie dzialajcego pada pod X - https://www.youtube.com/watch?v=pfQ8HN5QEks
    pozdrawiam
    UBiaszek
    Level 1  
    mam ten sam problem a gdy chę zrobić tak samo jak w poradniku z yt powyżej to pojawia się problem że w sterownikach nie można wybrać sterowników xboxa