Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Pad Logitech F710 nie wykrywa

Judzik 11 Sep 2017 11:14 6789 4
 • #1
  Judzik
  Level 2  
  Witam otóż niedawno nabyłem pada Logitech F710 wszystko śmigało do momentu aż zainstalowałem Windows 8.1 jak zainstaluje sterownik to pada wykryje i jest ok do momentu gdy wyłączę komputer lub przełączę suwak na Xinput to wtedy dioda mruga i go nie wykrywa. Proszę o pomoc. Z góry dziękuje i pozdrawiam.
 • #2
  sosarek

  Level 43  
 • #3
  Judzik
  Level 2  
  niestety to nie działa

  Dodano po 5 [minuty]:

  dziala poprawnie tylko jak suwak jest ustawiony na D a jak przesune na X to nie dziala
 • #4
  pause
  Level 11  
  Hej! znalazłem sposób na łączenie pada po restarcie i cały czas w Windows 10 tak jak powinno to działać. Sposób jest prosty. Pobieramy sterowniki do pada ze strony Logitech. Instalujemy sterowniki ale po wypakowaniu ich przez instalator nie zakańczamy instalacji tylko wchodzimy w C:\\users\nazwaużytkownika\app data\local\temp\ i kopiujemy folder pftDA73.tmp np. na pulpit. wchodzimy w panel sterowania -> system -> menedżer urządzeń i po podłączeniu pada znajdujemy 3 urządzenia o nazwie logitech hid device/game device itp. najczęściej w zakładce HID lub usb. odinstalowujemy im sterowniki i wybieramy skanuj w poszukiwaniu zmian sprzętu. Zobaczymy wtedy na początku listy 3 nieznane urządzenia i instalujemy im ręcznie sterowniki kolejno z 3 plików zawartych w folderze pftDA73.tmp. Jeżeli zobaczymy, że na zainstalowanym urządzeniu jest wykrzyknik to wybieramy inny z 3 sterowników aż będziemy mieli wszystkie urządzenia w zakładce HID bez wykrzykników. Przed każdym rozpoczęciem grania należy aktywować pada naciskając obojętnie który analog. Aha przełącznik musi być na "D". Pozdrowienia.

  Dodano po 3 [minuty]:

  P.S.
  Sterowniki wybierać z foldera \pftDA73.tmp\2b-LGS-x64\Common64\Logitech\WMDrivers\
 • #5
  sosarek

  Level 43  
  @pause Post nic nie wnosi, folder rozpakowywania u każdego jest inny, zresztą w jakim celu usuwać i instalować sterownik skoro zrobił to instalator produktu?
  pause wrote:
  przełącznik musi być na "D".

  Czytałeś co napisał Autor?
  Judzik wrote:
  dziala poprawnie tylko jak suwak jest ustawiony na D a jak przesune na X to nie dziala