Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

KarcherK5 Full Control Plus - Kontrola ciśnienia z pistoletu tylko w trybie &qu

18 Wrz 2018 13:54 696 9
  • Poziom 1  
    Witam, szukam rozwiązania problemy z sterowaniem myjki z pistoletu

Sterowanie ciśnieniem z pistoletu +,- (LCD), pozostaje w trybie spieniania "mix". Do pistoletu podpięta jest lanca "multi jet 3w1".

Po ponownej synchronizacji pistoletu z myją sterowanie +,- działa w pełnym zakresie, z myjki dobiegają odgłosy pracy jakby silniczka przy zmianach parametrów. Natomiast po naciśnięciu spustu, myjka zaczyna pracować, a wyświetlacz pistoletu ponownie przeskakuje w tryb "mix", z którego nie można wyjść przyciskałem +.

Oczywiście myjka jest odpowietrzona przed uruchomieniem, sitko na wejściu oczyszczone a lanca w trybach innych niż "mix".
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 4  
    Poradziłeś sobie jakoś z tym problemem? Mam dokładnie taką samą sytuację z modelem K7
  • Poziom 14  
    Witam, mam identyczny problem z K7. Czy ktoś rozwiązał problem ?
  • Poziom 2  
    Ktoś już zna rozwiązanie? Mój K7 cierpi na to samo...
  • Poziom 14  
    Witam, oddałem do reklamacji. Czekam na odpowiedź.
  • Poziom 14  
    Witam, wczoraj odebrałem z naprawy pogwarancyjnej karcher. Raport serwisowy mówi o wymianie :
    - wyłącznik ciśnieniowy nr. części 6.630-839.3
    - zaślepka completo K7 nr. części 9.002-523.0
    Pozdrawiam
  • Poziom 4  
    Raport, raportem ale czy myjka działa prawidłowo? Z mojego doświadczenia wynika, że czasem po "naprawach" wady nie zostają usunięte.
    W każdym bądź razie ja nadal mam gwarancję i swoją również odesłałem. Czekam co się wydarzy
  • Poziom 14  
    Witam, po odbiorze myłem przed domem posbruk przez około 4h. Działa prawidłowo. Zobaczymy co dalej. Nie przejmuje się zbytnio ponieważ obowiązuje gwarancja. Pozdrawiam
  • Poziom 2  
    Skontaktowałem się z serwisem w Krakowie w sprawie podobnego problemu, odpisali żebym spróbował zresetować pistolet. Jeśli to nie pomoże, oddać do naprawy do serwisu. W punkcie serwisowym pracownikowi wymknęło się, że to popularna usterka myjek Full Control. Póki co czekam aż naprawią.
  • Poziom 14  
    Reset robiłem kilka razy, nie pomaga. Stawiam na elektronikę w pistolecie, chociaż napisali w raporcie coś innego. W tygodniu zobaczę czy mam tę samą elektronikę co przed wysłaniem do serwisu ( spisałem numer seryjny). Pozdrawiam