Witam, zastanawiam się jaki gimbal zakupić do swojego Samsunga Galaxy S7 Edge. Potrzebuje go do nagrywania filmów. Dowiedziałem się, że najlepsze będą dla mnie zhiyun smooth 4 lub dji osmo mobile 2 jednak nie wiem, który jest lepszy w codziennym użytkowaniu. Mógłby ktoś doradzić na co się zdecydować?