logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

[Rozwiązano] Gimbal zhiyun smooth 4 vs Dji osmo mobile 2

sowa80 18 Wrz 2018 18:26 2844 2
REKLAMA
  • #1 17447429
    sowa80
    Poziom 10  
    Posty: 144
    Ocena: 17
    Witam, zastanawiam się jaki gimbal zakupić do swojego Samsunga Galaxy S7 Edge. Potrzebuje go do nagrywania filmów. Dowiedziałem się, że najlepsze będą dla mnie zhiyun smooth 4 lub dji osmo mobile 2 jednak nie wiem, który jest lepszy w codziennym użytkowaniu. Mógłby ktoś doradzić na co się zdecydować?
  • REKLAMA
  • #2 17462549
    Shaymon
    Poziom 1  
    Posty: 1
    Jeśli nie potrzebujesz robić zdjęć czy filmów pionowo to polecam DJI OSMO Mobile - Refurbished. Moim zdaniem zdecydowanie lepszy od OSMO Mobile 2, w dwójce nie ma przycisku pod palcem "spustu" do blokowania osi. Ponadto teoretycznie możesz ładować tel. w trakcie używania OSMO Mobile 2 ale w praktyce to mając założony tel. nie masz dostępu do portu ładowania...
  • #3 18255193
    sowa80
    Poziom 10  
    Posty: 144
    Ocena: 17
    Pożyczyłęm Zhiyuna :)
REKLAMA