A jak zrobic zeby stale odpalac na gazie.
O ile prog temperatury mozna wylaczyc to pozostaje ogranicznik obrotow a ponizej 1500 sie nie da zjechac
Mysle tu o jakims generatorku impulsow ktory w chwili rozruchu oszukiwal by komputerek LPG
Moze ktos cos takiego robil i ma jakies doswiadczenia??
Jak ci szkoda na benzyne to wywal tą elektronoke i przerób sobie na I gen. , będziesz miał mniej kłopotów. Tylko żebym później nie widział postów typu "mam gaz a nie chce chodzić na benzynie"