logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Jak uruchomić samochód na gazie z użyciem sterownika Bingo S?

29 Sie 2005 00:45 1377 4
REKLAMA
  • #1 1773013
    Konto nie istnieje
    Konto nie istnieje  
  • REKLAMA
  • #2 1773339
    leinadzs
    Poziom 27  
    Posty: 974
    Pomógł: 61
    Ocena: 143
    trzymaj długo wciśnięty przycisk, ale krócej będzie odpalić na benzynie i szybko na gaz
  • REKLAMA
  • #3 1912417
    norbikk
    Poziom 15  
    Posty: 303
    Ocena: 44
    A jak zrobic zeby stale odpalac na gazie.
    O ile prog temperatury mozna wylaczyc to pozostaje ogranicznik obrotow a ponizej 1500 sie nie da zjechac
    Mysle tu o jakims generatorku impulsow ktory w chwili rozruchu oszukiwal by komputerek LPG
    Moze ktos cos takiego robil i ma jakies doswiadczenia??
  • REKLAMA
  • #4 1912910
    leinadzs
    Poziom 27  
    Posty: 974
    Pomógł: 61
    Ocena: 143
    Jak ci szkoda na benzyne to wywal tą elektronoke i przerób sobie na I gen. , będziesz miał mniej kłopotów. Tylko żebym później nie widział postów typu "mam gaz a nie chce chodzić na benzynie"
  • #5 1915614
    norbikk
    Poziom 15  
    Posty: 303
    Ocena: 44
    NIe chce palic na zimno na benzynie dlatego pytam
REKLAMA