Witam. Nie działają światła biegu wstecznego. Po sprawdzeniu żarówek i bezpiecznika wytypowałem włącznik , który wymieniłem. Świateł nadal nie ma.
Sprawdziłem nowy czujnik czy jest sprawny- jest.
Napięcie do czujnika dochodzi.
Przeciągnąłem przewód do tylnej lampy z czujnika, po włączeniu wstecznego świateł nadal nie ma, podając 12 v z akumulatora światła świecą. Po połączeniu pinów we wtyczce przewód grzeje się ale świateł nadal nie ma.gdzieś zwarcie się robi? Szukałem jak idą przewody od czujnika do białej skrzynki w podszybiu ale póki co nie znalazłem po kolorach. Jakiś pomysł jak to ogarnąć?
Sprawdziłem nowy czujnik czy jest sprawny- jest.
Napięcie do czujnika dochodzi.
Przeciągnąłem przewód do tylnej lampy z czujnika, po włączeniu wstecznego świateł nadal nie ma, podając 12 v z akumulatora światła świecą. Po połączeniu pinów we wtyczce przewód grzeje się ale świateł nadal nie ma.gdzieś zwarcie się robi? Szukałem jak idą przewody od czujnika do białej skrzynki w podszybiu ale póki co nie znalazłem po kolorach. Jakiś pomysł jak to ogarnąć?