Witam!
Pomóżcie mi proszę w takim temacie.... jakim programem i jak skonfigurować ten program żeby mieć możliwość wymiany plików poprzez internet z drugim komputerem. Konkretnie chodzi o to że zamiast biegania z płytkami po znajomych można byłoby to zrobiś przez sieć , bo wiadomo jak "szybko" chodzą programy P2P. Małe pliki (10-20MB) można swobodnie przesłać mailem, Skype'm czy podobnymi ale te większe....?
___________________
pozdrawiam...Marek
Pomóżcie mi proszę w takim temacie.... jakim programem i jak skonfigurować ten program żeby mieć możliwość wymiany plików poprzez internet z drugim komputerem. Konkretnie chodzi o to że zamiast biegania z płytkami po znajomych można byłoby to zrobiś przez sieć , bo wiadomo jak "szybko" chodzą programy P2P. Małe pliki (10-20MB) można swobodnie przesłać mailem, Skype'm czy podobnymi ale te większe....?
___________________
pozdrawiam...Marek