witam, posiadam centralke najprawdopodobniej alcatel 4220
wpis jaki znalazlem za pomoca tel 4035 alcatela
3AC30840EQAA E/XG420/43.1
pojawil sie problem z telefonami siemensa gigaset A140 Duo
wylogowuje - pomaga jedynie restart centralki
gdzie szukac przyczyny?
pozdrawiam
Jacek
p.s.
czy ktos moze podeslac PCMMC do konfiguracji tej centralki?
wpis jaki znalazlem za pomoca tel 4035 alcatela
3AC30840EQAA E/XG420/43.1
pojawil sie problem z telefonami siemensa gigaset A140 Duo
wylogowuje - pomaga jedynie restart centralki
gdzie szukac przyczyny?
pozdrawiam
Jacek
p.s.
czy ktos moze podeslac PCMMC do konfiguracji tej centralki?