Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

motorola e398 i program pst

wowerman 30 Sie 2005 23:01 2988 14
  • #1 30 Sie 2005 23:01
    wowerman
    Poziom 23  

Witam.Tel zakupiłem nowy.zainstalowałem z oryginalnej cd prog do motorolki.Wiadomo ze nie ma komunikacji.Poszukałem driver usb pod moto(zainstalowałem) , sciągnołem pst 6.7 oraz 7.1.Oba próbowałem zainstalować, ale po rozpakowaniu wyskakuje okno typu "unable to launch/s msflxgrd.ocx.
    Nie wykrywa mi motki po restarcie, wkładaniu kabla w gniazdo usb.
    Komp powinien widziec poniewaz mam tam drukarke i działa.
    Posiadam win 98.w panelu sterowania są modemy.Niestety tam tez nic nie ma na temat motki.Pozdrawiam.
    Mam nawet opis ze stronki www jak zainstalowac,ale nic tam nie ma na temat błedów.

0 14
  • #2 01 Wrz 2005 00:04
    wowerman
    Poziom 23  

witam, widzę małe zainteresowanie. Czyżbym słabo opisał temat. Teraz wykrywa mi tel ale chce bym podał ściezke dostepu do sterownika. sciagnołem usb data cable driver i handset motorola driver.one sie instalują ,ale nie mają opcji wyboru miejsca. Pewnie dodaja wpisy do rejestru.Co dalej???

0
  • #3 01 Wrz 2005 15:10
    Lukaszek
    Poziom 10  

tez mialem ten proble pod xp. potrzebowaem 2 plików z serwispacka1 zeby poprawnie zinstalowal sterowniki usb. W txt jest opis procesuinstalcji sterowników. Jesli mialbys dalej problemyto napisz a ja sprubuje ci pomoc.

0
  • #5 01 Wrz 2005 20:38
    wowerman
    Poziom 23  

wydaje mi się ,ze problem tkwi w ustawieniach usb dla moto,poniewaz mam w menadzerze urządzeń moto e398 ale nie mam do niego sterowników.czy trzeba podać jakis inf dla ściezki sterownika.poczytam plik kolegi wyżej,zobaczymy co dalej.

0
  • #6 03 Wrz 2005 12:51
    wowerman
    Poziom 23  

teraz to mi zawiesza kompa jak podłączam moto.moze w rejestrze win98 juz jest namieszane?moze cos ze sterownikiem usb od płyty głównej?

0
  • #7 05 Wrz 2005 18:50
    Lukaszek
    Poziom 10  

Pierwsze trzeba zaintalowac PST, a po podlaczeniu taefonu podac sciezke do programu PST(w program files). No i telefon musi byc ustawiony wpolaczniach na dane/fax, a nie na karta pamieci.Powozenia

0
  • #8 05 Wrz 2005 22:22
    wowerman
    Poziom 23  

witam,robiłem tak juz,win podaje ze nie mógł znaleśc sterownika.zainstalowałem bluetooth'a,komp widzi komórke,a tek nie znajduje urządzenia,ustawione mam na dane/fax.

0
  • #9 17 Wrz 2005 23:42
    CIUKU
    Poziom 18  

a nie łatwiej uzyc softu dostarczonego na plycie tam mamy bardzo wiele funcji zarządzania telefonem....

0
  • #10 18 Wrz 2005 22:37
    zikmaster
    Poziom 15  

Ale dzieki PST mozna sobie np zienicoprogramowanie w telefonie...Aco do twojego problemu to znajdz sterowniki o nazwie "P2K driver"i gdy prosi cie o podanie sciezki podaj katalog z tymi sterownikami pst znajdzie kilka urzadzen takich jak np TestCommand...itp jest duzo stron o tematyce motoroli zwlaszcza e398.polecam forum matraxa )www.matrax.net/forum

0
  • #11 19 Wrz 2005 12:03
    bobsley
    Poziom 18  

Siemka
    Mam tą motorolę nie od dziś i radze ci ja odinstalować później zainstaluj pst 7.1. Ustaw w telefonie na Dane/Fax i podłącz telefon.Jak ci komp wykryje nowe urządzenie to wskaż mu scieżke gdzie jest zainstalowany pst.Musi pójć nie ma bata ja tak mam i chula mi bez problemów.

Sterownik który jest na płytce również działał mi bez zarzutów bez programu pst.

0
  • #12 22 Wrz 2005 21:27
    wowerman
    Poziom 23  

mam nowy system wiec sprawdze ,zainstaluje,.dam znac

0
  • #13 22 Sty 2006 17:53
    Szkodzin
    Poziom 10  

Kto zna jakiś fajny i dobry program do wgrywania softów na motorole E398 ?? I może mi ktoś napisze jak odblokować jave w tym telefonie ? proszę o pomoc z góry dzękuje :)

0