Witam....
Niedawno kupiłem dwa żyrandole s1039/5+1 venti(zdjęcie żyrandola w załączniku). Do każdego żyrandola przysługiwał jeden pilot(w sklepie powiedzieli mi że da się je sparowac aby odbierał z jednego pilota ) po zamontowaniu żyrandolów każdy pilot odbiera jeden żyrandol próbowałem już wciskać guziki naraz w jednym I drugim pilocie Ale to na nic .... czy mógłby mi ktoś pomóc je zesparowac albo wogole czy da się to zrobić? Z góry dzięki 😏😏😏
Niedawno kupiłem dwa żyrandole s1039/5+1 venti(zdjęcie żyrandola w załączniku). Do każdego żyrandola przysługiwał jeden pilot(w sklepie powiedzieli mi że da się je sparowac aby odbierał z jednego pilota ) po zamontowaniu żyrandolów każdy pilot odbiera jeden żyrandol próbowałem już wciskać guziki naraz w jednym I drugim pilocie Ale to na nic .... czy mógłby mi ktoś pomóc je zesparowac albo wogole czy da się to zrobić? Z góry dzięki 😏😏😏