Ale co da się zrobić? Głośniej? To w każdym systemie się da. Sprawdź też, czy w menu monitora masz odpowiednią głośność.
Można też włączyć sobie kompresję dynamiki (lub w Windows może się to nazywać wyrównywanie głośności, w ulepszeniach związanych z urządzeniem odtwarzającym dźwięk). To spowoduje, że cichsze partie dźwięku będą bardziej wzmacniane.