Witam. Koledzy mam problem z autem. Wywala mi co jakis czas blad 16622. Po zgaszeniu i odpaleniu jest ok. Turbina fabrycznie nowa
Podmieniany czujnik g31 podmieniany sterownik podcisnien. I ciagle to samo...moze mial ktos taki przypadek albo ktos potrafi doradzic co to moze być. Dodam ze nieraz jezdze caly dzien i nic a nastepnego dnia odetnie turbo 2 badz 3 razy...wspomniany problem zaczol sie zanim wymienilem turbina poniewaz w starej ukrecil sie wirnik.
Podmieniany czujnik g31 podmieniany sterownik podcisnien. I ciagle to samo...moze mial ktos taki przypadek albo ktos potrafi doradzic co to moze być. Dodam ze nieraz jezdze caly dzien i nic a nastepnego dnia odetnie turbo 2 badz 3 razy...wspomniany problem zaczol sie zanim wymienilem turbina poniewaz w starej ukrecil sie wirnik.