mam telefon oraz kabel - telefon z niemiec... cos tam pisze i niemiecku ale nie rozumiem... chyba KOD APATATU lub KOD BLOKADY SIM. Prosze o info gdzie jest jakis fost aby to zdjac (SIM LOCK) oraz odczytac KOD APATARU. Za pomoc serdecznie dziękuję.Juz 2 dnio szukam ale nic nie dziala....