Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Avast ciągle krzyczy na chrome

matipa 24 Lis 2018 10:28 189 6
  • #1 24 Lis 2018 10:28
    matipa
    Poziom 17  

Witam,

Wczoraj zrobiłem format komputera stacjonarnego (robię go co jakiś czas) jednak jeszcze nigdy nie spotkałem się z takim problemem jak podczas tych dni.

Tradycyjnie po formacie jednym z pierwszych programów które zainstalowałem był avast, wszystko pięknie ale nie wiadomo dlaczego przy każdym uruchomieniu przeglądarki google chrome krzyczy na nią...

Avast ciągle krzyczy na chrome

Tak jak na screenie powyżej.

Nie wiem co z tym faktem zrobić, i dlaczego tak się dzieje, mam nadzieję że znajdzie się osoba która to okiełzna, komputer czyściutki po formacie jak łza..

Pozdrawiam i liczę na szybką pomoc,
    Mateusz

0 6
  • #2 24 Lis 2018 11:33
    matipa
    Poziom 17  

Ma czy nie ma chyba coś z tym by wypadało zrobić, u mnie to nigdy wcześniej nie występowało a samo raczej się nie naprawi :/ Tym bardziej że denerwuje mnie co chwile wyskakujące okno, które potrafi zminimalizować każdy program podczas jego użytkowania...

0
  • #5 25 Lis 2018 10:00
    matipa
    Poziom 17  

Dzięki za szybką odpowiedź,

Oto skany wykonane programem FRST:

FRST.txt Download (101.71 kB) Additi..txt Download (40.38 kB)

paul165 Co do zmiany antywirusa, nigdy z avastem nie miałem żadnych problemów i nigdy też (nie wiem czy dzięki niemu czy też nie) nie miałem problemów z żadnym złośliwym oprogramowaniem czy też wirusami (a mam go od zawsze, pomimo krótkiej przygody z avirą), oczywiście rozważyłbym zmiane na inny nawet ten podany przez Ciebie ale musiałbyś to czymś poprzeć :D

0
  • #6 25 Lis 2018 10:36
    krzychupar
    Poziom 40  

Otwórz notatnik systemowy i wklej:

CloseProcesses:
    Hosts:
    HKLM-x32\...\Run: [] => [X]
    HKU\S-1-5-21-3417871381-228903653-3687004449-1001\...\MountPoints2: {488f8201-edf3-11e8-8778-001a7dda7113} - "H:\AutoRun.exe"
    CHR HKLM-x32\...\Chrome\Extension: [efaidnbmnnnibpcajpcglclefindmkaj] - hxxps://clients2.google.com/service/update2/crx
    CHR HKLM-x32\...\Chrome\Extension: [eofcbnmajmjmplflapaojjnihcjkigck] - hxxps://clients2.google.com/service/update2/crx
    CHR HKLM-x32\...\Chrome\Extension: [gomekmidlodglbbmalcneegieacbdmki] - hxxps://clients2.google.com/service/update2/crx
    EmptyTemp:

Plik zapisz pod nazwą fixlist.txt i umieść w folderze, gdzie masz FRST.exe.
    Uruchom FRST i kliknij w Fix/Napraw.

0
  • #7 25 Lis 2018 11:52
    matipa
    Poziom 17  

Wykonałem, w najbliższym czasie dam znać czy pomogło, rozumiem że czynności te miały na celu dodać "hxxps://clients2.google.com/service/update2/crx " do wyjątków programu avast tak?

EDIT: Problem nadal występuje :(

0