Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Drukarka Brother- co kupić?

11 Gru 2018 16:29 600 11
  • Poziom 9  
    Witam.
    Miałem Brother 115c i padło. Co teraz kupić? Co polecacie (ze skanerem który się przydaje). No i by tusze później nie były za drogie. :)
  • Spec od drukarek
    Jaki budżet i ile drukujesz miesięcznie?

DCP-T300 - ma już wbudowane stałe pojemniki, które się uzupełnia.
    Bardzo tanie tusze w butlach + kilka kropel płynu do udrożniania głowic = bezawaryjna praca.
    Po rejestracji 3 lata gwarancji.
    Tusze oryginalne też nie są bardzo drogie a przez okres gwarancji powinno się z nich korzystać, gdyż w razie problemów z głowicą serwis jest w stanie stwierdzić że nie używałeś oryginałów. :D

Tańszy wariant to przepompowanie oryginalnego atramentu dopiero w przypadku awarii. :D
  • Poziom 9  
    Budżet myślę że ok. 300 zł.
  • Spec od drukarek
    Za 300 zł nowego Brothera nie kupisz.
    W tej cenie kupisz korzystnie używkę od firmy na Allegro z roczną rękojmią. :D
  • Poziom 9  
    To taka z wymiennymi kartridżami to ile trzeba liczyć i jakiej firmy najlepiej szukać? Żeby tusze później za drogie nie były?
  • Poziom 9  
    Witam,
    a na dzień dzisiejszy jakieś propozycje zakupowe(jakiej firmy)??? Budżet np. 400 czy więcej szykować. No i tusze by były już w zestawie . No i później uzupełnianie tuszy nie było zbyt drogie, bo każdy chce coś wydrukować, a tusze trzeba kupować:D A ksero domowe się przydawało:)
    A może już druk bezprzewodowo WiFi ?
    Bo mój Brother 115 c padł
    Mam w domu jeszcze Canon - Drukarka Skaner Kopiarka CANON PIXMA MG2950 WiFi ale nie używana pusta bez tuszu chyba działa:) (na razie stoi)
    Dzięki za pomoc:)
  • Poziom 9  
    witam,
    Nic nowego w temacie ???
    Bo już teraz muszę kupić nową bo brother padł:( czekam na propozycje (cenowo już więcej na pewno bo brak drukarki to potrzebna najbardziej:/ )
  • Spec od drukarek
    Bierz Brothera
  • Poziom 9  
    Obejrzyj model DCP-J105 . Osobiście posiadam i jestem zadowolony
  • Spec od drukarek
    105tka to godny następca 315 i 125tki.
    Tak samo jak i dcp-j100
  • Poziom 9  
    Witam.
    Teraz ten model polecają, warto? Brother Ink Benefit DCP-J105.
    Ktoś używał, warto?
  • Spec od drukarek
    Warto.
    Bardzo tania eksploatacja.