Witam piszę tutaj ponieważ mam problem z ekspresem konkretnie to z pobieraniem mleka, wygląda to tak że z wężyka do zasysania zamiast zasysać wydobywa się gorąca para pod dość sporym ciśnieniem, dzisiaj też ekspres zostal odkamieniony płynem automatycznie programem cal/n clean i też wyczyszczony tabletką proszę kogoś kto się zna o poradę w tej sprawie