Witam serdecznie,
Nie mogę uruchomić Alienwara P18E, podczas pracy sam się wyłączył i nie może wstać (włączyć się). Po wciśnięciu power nic się nie zmienia, nie ma trzasków, palących czy migoczących lampek, po prostu nic. Po podłączeniu zasilacza do gniazda zasilacz gaśnie, gdzieś się robi zwarcie.
Kilka dni przed usterką pojawiał się niebieski ekran, czasami laptop się resetował i włączał ponownie. Jeżeli ktoś ma jakiegoś magika, który może ogarnąć takiego lapka to proszę namiar na serwis. Byłem ostatnio w serwisie w Łodzi...gość stwierdzić że Alienwarów się nie naprawia bo to jednorazowy badziew (jego słowa)
Pozdrawiam
Michał
Nie mogę uruchomić Alienwara P18E, podczas pracy sam się wyłączył i nie może wstać (włączyć się). Po wciśnięciu power nic się nie zmienia, nie ma trzasków, palących czy migoczących lampek, po prostu nic. Po podłączeniu zasilacza do gniazda zasilacz gaśnie, gdzieś się robi zwarcie.
Kilka dni przed usterką pojawiał się niebieski ekran, czasami laptop się resetował i włączał ponownie. Jeżeli ktoś ma jakiegoś magika, który może ogarnąć takiego lapka to proszę namiar na serwis. Byłem ostatnio w serwisie w Łodzi...gość stwierdzić że Alienwarów się nie naprawia bo to jednorazowy badziew (jego słowa)
Pozdrawiam
Michał