Witam mam przetwornice voice kraft vk600 jestem z niej zadowolony wszystko było ok do momentu włączenia jej po 6 miesiącach nie używania po włączeniu przełącznikiem bez obciążenia polecial dym i zaczęło smierdziec na obudowie świeca się dwie diody ziel. zasilanie i czerw. awaria otworzyłem obudowę i okazuje się że coś się spaliło niewiem dlaczego przetwornica nie byla obciążona wstawiam kilka zdjec tego uszkodzenia chciałbym ją naprawic i używać dalej.