Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
IGE-XAOIGE-XAO
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pralka Samsung WF1702WFWS/XEO - pralka nie kręci bębnem

05 Sty 2019 16:11 1002 4
  • Poziom 1  
    Dzień dobry.
    Mam problem z pralką Samsung WF1702WFWS/XEO. Nie kręci podczas włączenia programu. Pompa podaje wodę. Po wstępnych oględzinach doszedłem do wniosku, że uszkodzony został moduł sterujący. Poszukuję schematów elektrycznych tej pralki albo tak zwanego Service Manual. Za każdą pomoc będę bardzo wdzięczny.
    Pozdrawiam
  • IGE-XAOIGE-XAO
  • Poziom 28  
    Tu jest dość dużo podobnych pralek. Może któraś podpasuje (nie patrz na symbol na początku).
    Poz artur
    Moderowany przez TONI_2003:

Załącznik zawiera: Washing Machine user manual
    WF1804WS(C/N/Q/S/U/V/W/Y)
    WF1802WS(C/N/Q/S/U/V/W/Y)
    WF1800WS(C/N/Q/S/U/V/W/Y)
    WF1804YS(C/N/Q/S/U/V/W/Y)
    WF1802YS(C/N/Q/S/U/V/W/Y)
    WF1800YS(C/N/Q/S/U/V/W/Y)
    WF1704WS(C/N/Q/S/U/V/W/Y)
    WF1702WS(C/N/Q/S/U/V/W/Y)
    WF1700WS(C/N/Q/S/U/V/W/Y)
    WF1704YS(C/N/Q/S/U/V/W/Y)
    WF1702YS(C/N/Q/S/U/V/W/Y)
    WF1700YS(C/N/Q/S/U/V/W/Y)

• IGE-XAOIGE-XAO
  • Specjalista AGD
    Rubikson napisał:
    Pompa podaje wodę.
    Pompa NIGDY nie podaje wody! Na Twoim miejscu najpierw bym sprawdził czy pasek nie spadł oraz stan szczotek silnikowych (jeśli występują w Twoim modelu). Moduł to zostaw na koniec...
  • Poziom 30  
    Oj coś mi się wydaje, że jest to pralka z funkcją Eco Bublle, a więc pompka druga będzie powodować ciągły obieg wody w zespole piorącym i tu założyciel postu nie mija się z prawdą. Jednak pralka na programie do delikatnych ubrań niestety, ale nie kręci bębnem i tak jest już zaprogramowane. Czy na programie np. bawełna kręci? A jak na programie samego wirowania?
  • Poziom 12  
    Kolega arturdip wkleił załącznik nie sm tylko zwykłą instrukcję obsługi :cry:
    Bardzo proszę o dodanie takiej informacji bo wprowadza w błąd że jest to serwisówka