Witam koledzy!!! mam taki problem a mianowicie był zmieniany silnik w Audi a6 c6 2006r 3.0tdi manual Quatro i po wymianie silnika chcąc odpowietrzyć układ układ paliwowy ale oczywiście nie działa pompa paliwa i silnik nie odpala . (silnik kręci pali z plaka , pompa paliwa podłączona na krótko działa ale nie odpala silnik) VCDSEM chciałem wystartować pompę paliwa w baku ale oczywiście niema możliwości, dalej na pompie paliwa niema napięcia. bezpieczniki przekazniki są Ok. Dodam iż chciałem odpalić silnik bez zalanego płynu chłodniczgo i bez uzbrojonej czołówki aby sprawdzić czy zakupiony motor jest ok. czy ma to jakieś znaczenie ze nie jest pospinana czołówka i nie zalany jest płyn chłodniczy. Co może być przyczyną tego że niema napięcia na pompie paliwa??