Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

EXCEL VBA wysyłanie maila (Prześlij dalej) na podstawie

luka_brazi 13 Jan 2019 09:56 936 7
    luka_brazi
    Level 6  
    Cześć,
    potrzebuję pomocy w napisaniu makra, który wysłałby maila o określonej treści na podstawie już wcześniej wysłanego o określonym i znanym temacie (z folderu elementy wysłane z outlook).
    Mam już makro, które tworzy i wysyła maila o określonym temacie i do określonych osób, chcę wysłać kolejnego maila do tych samych adresatów, z tym samym tematem ale jako "kontynuacja" korespondencji ze skrzynki maili już wysłanych, tak jak po wciśnięciu przycisku "PrześlijDalej".

Z góry dziękuje!!
    ł.
    clubs
    Level 37  
    Pokaż kod który już masz.
    luka_brazi
    Level 6  
    Cześć, mam taki kod:
    Code: vbscript
    Log in, to see the code
  • Helpful post
    clubs
    Level 37  
    Sprawdź (wpisz nazwę swojego konta i temat tej wcześniej wysłanej wiadomości)

Log in, to see the code
    luka_brazi
    Level 6  
    HAAAA, działa !
    o to chodziło, SUPER, dzięki za pomoc !!!
    luka_brazi
    Level 6  
    Cześć, jeszcze jedna prośba. Nie mogę sobie poradzić z treścią maila. Ten kod działa ok, ale pod warunkiem, że otwiera się mail bez treści. W momencie kiedy dodaje własną treść w kodzie w pozycji .Body = "treść" to otwiera się "nowy" mail z treścią, czyli nie jak chciałem jako "prześlij dalej" na podstawie maila ze skrzynki wysłanych elementów :(
  • Helpful post
    clubs
    Level 37  
    Dodaj
    Log in, to see the code
    luka_brazi
    Level 6  
    Działa....ale :( zmienia poprzedni format wszystkich czcionek w wiadomości, także tych że stopki :(

Dodano po 4 [minuty]:

Poradziłem sobie, zamiast .body użyłem .htmlbody :) super, dziękuję za pomoc!!