Witam,
Ostatnio lodówka przestała chłodzić, po podłączeniu do prądu słychać było dźwięk jakby coś iskrzyło w okolicach startera. Dwa razy włączyła się i zaczęła normalnie pracować, ale potem znowu nie chłodziła. Starter wygląda na trochę przypalony jak na zdjęciach, zmierzyłem opór i podaje w granicach 16-17Ω. Czy to na 100% starter i czy muszę kupować identyczny jak miałem (znalazłem za około 150 zł) czy mogę użyć jakiegoś tańszego?
Ostatnio lodówka przestała chłodzić, po podłączeniu do prądu słychać było dźwięk jakby coś iskrzyło w okolicach startera. Dwa razy włączyła się i zaczęła normalnie pracować, ale potem znowu nie chłodziła. Starter wygląda na trochę przypalony jak na zdjęciach, zmierzyłem opór i podaje w granicach 16-17Ω. Czy to na 100% starter i czy muszę kupować identyczny jak miałem (znalazłem za około 150 zł) czy mogę użyć jakiegoś tańszego?