Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Apple Macbook Pro 13 Mid 2012 - Matryca świeci na biało

14 Sty 2019 00:18 390 2
  • Poziom 2  
    Cześć wszystkim,
    Problem polega na tym, że zamiast obrazu widnieje biały ekran, matryca jest sprawna (testowałem na innym maku).
    Uruchamia się normalnie, grafika jest sprawna, ponieważ korzystam obecnie z niego przez złącze displayport mini.
    Mam za tydzień pilny wyjazd i nie mam możliwości tego naprawienia, a potrzebuję mieć laptopa przy sobie.
    Wiem gdzie tkwi problem. Goni mnie czas, a nie mam obecnie warunków, żeby wykonać naprawę.

Poniżej wrzucam zdjęcia poglądowe usterki.

Apple Macbook Pro 13 Mid 2012 - Matryca świeci na biało Apple Macbook Pro 13 Mid 2012 - Matryca świeci na biało Apple Macbook Pro 13 Mid 2012 - Matryca świeci na biało Apple Macbook Pro 13 Mid 2012 - Matryca świeci na biało

Poszukuje najlepiej kogoś, kto mógłby się podjąć wlutowania FERR 120 OHM 1,5A, najlepiej z okolic Częstochowy.
    Oczywiście odpłatnie.

Odgórnie dziękuje za zainteresowanie się tematem i przepraszam jeżeli napisałem w złym dziale.

Pozdrawiam

Edit:
    Apple Macbook Pro 13 Mid 2012 - Matryca świeci na biało

Na obecną chwilę, nie mam możliwości wykonania zdjęcia mikroskopem.
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 12  
    nie do końca widać jak wygląda miejsce uszkodzenia, proszę o bardziej czytelne zdjęcia - najlepiej z oświetlaniem tak , aby zobaczyć usterkę.
    Możliwe, że będę miał narzędzia... Mieszkam w jastrzębiu - Zdroju
  • Poziom 1  
    Witam mam podobny problem czy koledze udało się to naprawić tylko poprzez wymianę rezystora? Czy była to poważniejsza naprawa?